تاریخ خبر :1397/08/06
۱۰ دستگاه اتوبوس به ظرفیت حمل و نقل مرز شلمچه افزوده شد

🔹شهردار آبادان گفت: با توجه به موج بازگشت زائران و تسهیل در روند بازگشت آنها ۱۰ دستگاه اتوبوس این شهرداری به ظرفیت حمل و نقل زائران در مرز شلمچه افزوده شد.
🔸حسین حمیدپور در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: از ابتدای شروع همایش پیاده ‌روی اربعین، شهرداری آبادان ۶ دستگاه اتوبوس و ۳۸ دستگاه تاکسی برای جابجایی زائران در مرز شلمچه مستقر کرد.
🔹وی به جابجایی پنج هزار زائر در روز توسط اتوبوسرانی شهرداری آبادان اشاره کرد و افزود: با توجه به موج بازگشت زائران و تسهیل در روند بازگشت آنها، از امروز ۱۰ دستگاه اتوبوس در مرز شلمچه مستقر شدند تا زائران را رایگان از مرز به شهرهای آبادان و خرمشهر منتقل کنند.
🔸شهردار آبادان گفت: شهرداری آبادان با احداث ۲۰ چشمه سرویس بهداشتی و انتقال روزانه دو تانکر آب شرب، نصب منبع ده هزار لیتری آب و نگهداری ۴۰۰ متر از مسیر این پیاده روی در مرز شلمچه به زائران اربعین خدمات رسانی می کند.
🔹حمیدپور با اشاره به معدوم کردن روزانه بین ۶ الی ۱۰ تن زباله در مرز شلمچه تصریح کرد: پنج دستگاه خودروی جمع آوری زباله در مرز شلمچه به صورت ۲۴ ساعته مستقر هستند.
🔸حمیدپور گفت: با وجود اینکه تمهیدات لازم برای بازگشت زائران از این سفر معنوی دیده شده است، شهرداری آبادان تا پنج روز پس از ایام اربعین حسینی و تا پایان بازگشت زائران به کشور، خدمات‌ دهی خود را در مرز شلمچه ادامه خواهد داد.
🔹وی اظهار داشت: در زمان اضطراری که از سوی استانداری و شهرداری خرمشهر درخواست ‌شود و در مواردی که نیاز به خدمات فوری در مرز شلمچه باشد، برای کمک و تسهیل در امور اقدامات لازم از سوی شهرداری آبادان صورت می‌ گیرد.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 87
این هفته: 524
کل بازدید: 947604

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان