تاریخ خبر :1397/08/12
نشست مشترک دکتر مختار نماینده مردم آبادان در مجلس، مهندس حمیدپور شهردار، فواد دریس فرد عضو شورای شهر به همراه مسوولان شهری در خصوص بررسی روند پیشرفت تفاهم‌نامه بهسازی منطقه سلیج شرقی و غربی

 
تسهیل در پروژه های عمرانی منوط به همکاری سایر ارگان های اجرایی‌ست
به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، حسین حمیدپور در نشست بررسی پروژه عمرانی سلیج غربی که با حضور دکتر جلیل مختار نماینده مردم شریف آبادان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان دستگاه های اجرایی که در دفتر شهردار برگزار شد گفت: این نشست با درخواست دکتر مختار نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی و با حضور مسئولین ادارات اجرایی شهر مانند اداره برق، آبفا، گاز، مخابرات و راه و شهرسازی استان خوزستان در خصوص بررسی مشکلات منطقه سلیج برگزار شد.
وی افزود: چندین بار در خصوص ایجاد زیرساخت ها در منطقه سلیج با ادارات
اجرایی شهر نشست هایی برگزار شد و این نشست در راستای بررسی و تسهیل در آغاز اجرایی مراحل عمرانی و زیرساختی در این منطقه تشکیل شد.
وی اظهار داشت: عملیات ساخت شبکه فاضلاب هنوز در این منطقه به پایان
نرسیده است و عملیات نوسازی و تکمیل شبکه آب رسانی نیز در سلیج غربی و شرقی از یک ماه دیگر شروع شده تا بعد از آن نیز زیرساخت های شبکه گاز شهری در این منطقه آغاز شود.
شهردار آبادان گفت: بعد از تکمیل این زیرساخت ها، شهرداری در ساماندهی
معابر و محیط های شهری وارد می شود، تا زمانی که زیرساخت ها توسط ارگان های اجرایی به پایان نرسیده شهرداری نمی تواند پروژه های نوسازی و معابر شهری را در این منطقه آغاز کند زیرا باعث از بین رفتن منابع مالی خواهد شد.
حمیدپور تصریح کرد: همچنین در این نشست اقدامات ارگان های اجرایی مانند فاضلاب، آب، برق، گاز و مخابرات در سایر پروژه های عمرانی که در نقاط
مختلف شهر در حال اجراست نیز مورد بررسی قرار گرفت.
وی اجرای پروژه های عمرانی در سطح آبادان را امیدواری به آینده دانست و
اظهار داشت: با برگزاری این نشست ها می توان به هدف واحد رسید زیرا کاری
که اکنون در آبادان وارد مرحله اجرایی شده است کار بسیار بزرگی است.
شهردار آبادان گفت: در روزهای آینده میزان پروژه های درون شهر که با تامین منابع مالی وارد فاز اجرایی شده اند را به اطلاع عموم مردم می رسانیم.
وی خواستار سرعت بخشیدن به زیرساخت های پروژه های عمرانی توسط دیگر دستگاه های اجرایی شهر شد و گفت: حجم خرابی در آبادان بسیار بالاست ولی با اطلاع رسانی به شهروندان در این موارد می توان نقطه امید به آینده را در ذهن مردم تداعی کرد.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 118
این هفته: 555
کل بازدید: 947635

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان