تاریخ خبر :1397/11/21
در یک فینال به یادماندنی؛ آتش نشانی قهرمان فوتسال جام دهه فجر شهرداری آبادان شد

تیم فوتسال آتش نشانی شهرداری در پایان مسابقات با کسب برتری مقابل حریفان خود موفق به کسب عنوان نخست رقابت‌های فوتسال جام دهه فجر کارکنان شهرداری آبادان در سال ۹۷ شد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.
فوتسالیست‌های جوان آتش نشانی در پایان مسابقات جام دهه فجر کارکنان شهرداری آبادان با کسب برتری مقابل حریفان موفق به دفاع از عنوان قهرمانی سال قبل شدند و بار دیگر بر سکوی قهرمانی ایستادند.
امسال نیز رقابت‌های فوتسال جام دهه فجر شهرداری به همت مسئولان برگزاری این رقابت‌ها در زمین چمن مصنوعی شهدای شرکت نفت برگزار شد و طی آن تیم‌های شرکت‌کننده در مرحله مقدماتی در دو گروه چهار تیمی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
در این مسابقات تیم‌های شهرداری مرکزی، منطقه یک، سازمان عمران و سازمان فضای سبز در گروه اول و منطقه دو، منطقه سه، حراست و آتش نشانی در گروه دوم حضور داشتند که هر کدام با برخورداری از بازیکنان مطرح، مدعی قهرمانی در این دوره بودند.
در پایان دیدارهای مرحله مقدماتی این مسابقات، در نهایت تیم‌های حراست، سازمان آتش نشانی، مرکزی و منطقه یک موفق به کسب جواز حضور در مرحله نیمه نهایی شدند تا از بین آنها تیم‌های فینالیست مشخص شوند.
در مرحله نیمه نهایی این رقابت‌ها تیم‌های فوتسال شهرداری مرکزی و سازمان آتش نشانی به مصاف یکدیگر رفتند که در یک دیدار پر افت و خیز، فوتسالیست‌های آتش نشانی با کسب پیروزی ۴ بر ۳ مقابل یکی از مدعیان قهرمانی راهی دیدار نهایی شدند.
در دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات، تیم فوتسال حراست به مصاف تیم منطقه یک رفت که این دیدار جذاب و تماشایی در دومین بازی نیمه نهایی، ۲ بر ۲ مساوی به پایان رسید و در ضربات پنالتی این تیم خوش ترکیب حراست بود که فینالیست شد.
بدین ترتیب تیم های مرکزی و منطقه یک برای کسب عنوان سومی مسابقات به دیدار هم رفتند که در پایان تیم "شهرداری مرکزی" با بهره بردن از بازیکنان با تجربه ۴ بر ۲ پیروز میدان شد و عنوان سومی این دوره از مسابقات را کسب کرد.
تیم‌های سازمان آتش نشانی و حراست نیز به مسابقه پایانی راه یافتند تا تیم قهرمان پس از پایان ۴۰ دقیقه رقابت نزدیک این دو تیم در وقت قانونی، شناخته شود.
در دیدار نهایی فوتسالیست‌های حراست و آتش نشانی در حضور شهردار و جمعی از مدیران شهرداری به مصاف یکدیگر رفتند. دیدار دو تیم بسیار زیبا و جذاب بود و در نهایت در حالی که تماشاگران زیادی ناظر دیدار نهایی بودند، فوتبالیست‌های آتش نشانی بهتر از رقیب سرسخت خود عمل کردند و در پایان با نتیجه ۲ بر صفر فاتح این دیدار شدند و بدین ترتیب "آتش نشانی" ضمن دفاع از عنوان قهرمانی سال گذشته خود، قهرمانی امسال جام دهه فجر ۹۷ کارکنان شهرداری آبادان را نیز کسب کرد.
     
  
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 303
این هفته: 1313
کل بازدید: 1039650

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان