تاریخ خبر :1392/09/16
هدف از برگزاری لیگ فوتسال محلات ایجاد پشتوانه برای تیم های باشگاهی آبادان است

شهردار آبادان گفت: برگزاری لیگ فوتسال محلات با هدف کشف و معرفی استعداد‌هاي بومی و استفاده از آنها به عنوان پشتوانه‌اي‌ محكم براي فوتبال آبادان برگزار مي‌شود.

شهردار آبادان در آیین گشایش سومین دوره مسابقات لیگ فوتسال محلات:

هدف از برگزاری لیگ فوتسال محلات ایجاد پشتوانه برای تیم های باشگاهی آبادان است

شهردار آبادان گفت: برگزاری لیگ فوتسال محلات با هدف کشف و معرفی استعداد‌هاي بومی و استفاده از آنها به عنوان پشتوانه‌اي‌ محكم براي فوتبال آبادان برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان، محمودرضا شیرازی در آیین گشایش سومین دوره مسابقات لیگ فوتسال محلات آبادان که با حضور مسوولان شهری انجام شد، ضمن تبریک هفته بسیج افزود: توسعه و اشاعه فوتبال در محلات یکی از برنامه های شهرداری و شورای شهر است که بحمدالله با ساخت هفت زمین چمن مصنوعی در مناطق مختلف شهر و با توجه به اینکه امسال سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است تصمیم گرفته شد سومین دوره لیگ محلات فوتبال را به نام جام 35 برگزار نماییم.


 

شیرازی ادامه داد: با برنامه ریزی های انجام شده و با صرف حداقل سرمایه جهت برگزاری و صرفاً با هدف ایجاد نشاط و ارتقای فضای صمیمیت در میان جوانان و تأمین اوقات فراغت شهروندان لیگ سوم امروز آغاز می شود و جا دارد اعلام نمایم این مسابقات با همکاری و مشارکت صمیمانه اداره ورزش و جوانان و بخصوص هیئت فوتبال شهرستان آبادان به خوبی برنامه ریزی شد البته از همکاران خودم و نیز همکاری اعضای دلسوز شورای شهر و کلیه کسانی که تلاش نمودند هم قدردانی می کنم.

رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان آبادان ادامه داد: در ثبت نام سومین دوره لیگ محلات 61 تیم ثبت نام کردند که این رقم شامل منطقه یک 20 تیم، منطقه دو 19 تیم و منطقه سه 22 تیم بود که رقم بالا و استقبال از این رقابت ها را نشان می دهد. البته امسال با کاهش تعداد تیم ها مواجه بودیم که علت آن نیز درخواست هیات فوتبال و تصمیم شهرداری مبنی بر عدم حضور بازیکنان باشگاهی در این رقابت ها بوده است.

شیرازی با اشاره به اینکه سه زمین چمن مصنوعی جدید دیگر نیز در دست ساخت است، افزود: یکی از آنها در کوی سلیچ، دیگری در منطقه محروم شطیط و زمین چمن سوم هم در شهرک دریا احداث شده که این زمین ها در مناطق حاشیه ای و کم برخوردار و بسیار محروم آبادان است و نشان می دهد سیاستگزاری شورا و شهرداری این است که فوتبال را در محلات محروم شهر توسعه دهد.

مدیر سامانه شهری آبادان تصریح کرد: مسابقات امسال نیز به صورت دوره ای و لیگی برگزار می شود و بیش از 700 ورزشکار و فوتبالیست را درگیر انجام مسابقات می کند و سعی خواهیم کرد تا پایان بهمن ماه این مسابقات به پایان برسد.

رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان، با اشاره به دور مقدماتی این رقابت ها گفت: مسابقات مرحله نخست تا 18 تیرماه به پایان می رسد و از مناطق یک و دو 8 تیم و منطقه سه 10 تیم به مرحله دوم صعود خواهند کرد.



نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 234
این هفته: 4241
کل بازدید: 819560

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت