تاریخ خبر :1392/09/19
ملاقات پر شور مردمی شهردار آبادان با ساکنین کوی سلیج

شهردار آبادان یکشنبه شب در مسجد حضرت امام موسی کاظم (ع) باب الحوائج کوی سلیج غربی با مردم ديدار و گفتگو كرد.

ملاقات پر شور مردمی  شهردار آبادان با ساکنین کوی سلیج

شهردار آبادان یکشنبه شب در مسجد حضرت امام موسی کاظم (ع) باب الحوائج کوی سلیج غربی با مردم ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، مهندس شیرازی و اعضای شورای اسلامی شهر به همراه جمعی از معاونین و مسئولین شهرداری به منظور دیدار چهره به چهره با مردم و بررسی مشکلات و معضلات شهروندان از نزدیک و
رسیدگی به درخواست های آنان در مسجد حضرت امام موسی کاظم (ع) سلیج حضور یافتند.

در این ملاقات که پس از اقامه نماز مغرب و عشاء برگزار شد، شهروندان این محله درخواست های خود در زمینه های بهسازی معابر، آسفالت، فضای سبز و...  را خواستار شدند.

مهندس شیرازی اعلام داشت: تمامی تلاش خود در ارائه امکانات و خدمات بهتر به شهروندان اين محله در تمامی حوزه های شهرداری اعم از عمرانی، خدمات، ترافیک، اجتماعی و فرهنگی در دستور كار قرار گرفت و راهکارهای لازم جهت رفع مشکل آنان به مدیر منطقه دو ارائه شد.


شهردار آبادان در حاشیه این ملاقات مردمی اظهار کرد: کلیه مدیران شهرداری باید بدون منت و شبانه روزی در خدمت شهروندان باشند و رسیدگی به درخواست های مردمی از اولویت های اساسی مجموعه شهرداری است چرا که ما خدمتگذار مردم عزیزمان هستیم.

به گفته وی ملاقات های حضوری حرکتی است که به طور مستقیم با مشکلات شهروندان آشنا و اقدام به رفع آن می شود.

شهردار آبادان با  اشاره به این که در ملاقات های مردمی با شنیدن مشکلات شهروندان به دنبال ایجاد آرامش در بین مردم هستیم، گفت: دیدارهای چهره به چهره ضمن اعتماد سازی، مشارکت مردم را در امور شهری تقویت می کند.

وی مساجد را مأمن و یار و یاور همگان دانست و دیدار و گفتگو با شهروندان در مساجد را زمینه ساز حل و فصل بخش مهمی از مشکلات ‏محلات و ‏نیازهای شهروندان دانست و بر همکاری و تعامل دو جانبه میان مساجد منطقه و شهرداری تاکید کرد و مساجد را مهم ترین پایگاه مردمی و نهاد اجتماعی برشمرد.در این جلسه بنا به دستور شهردار آبادان مقرر گردید آسفالت خیابان های اصلی و فرعی سلیج غربی، یک پل عابر پیاده بین دو سلیج غربی و شرقی، یک پارک محله ای و یک زمین چمن مصنوعی و یک کتابخانه سیار ایجاد شود که موجب خوشحالی و رضایت مردم سلیج غربی گردید.   

گفتنی است در راستاي آشنايي بيشتر با مشكلات محله‌هاي مختلف شهر و شنيدن معضلات شهري از زبان شهروندان، مهندس شیرازی شهردار آبادان و اعضای شورای اسلامی دوره چهارم براساس جدول زمان‌بندي، ديدار مردمي در مساجد سطح شهر را آغاز كرده و تاکنون در مساجد شهرک دریا، محله سده و سلیج حضور یافته اند.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 191
این هفته: 2849
کل بازدید: 803698

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت