تاریخ خبر :1398/10/08
سرپرست شهرداری آبادان : به هیچ اداره ای مجوز حفاری نخواهیم داد / بعضی معابر حفاری و رها شده اند و شهروندان گله مند هستند

فرهاد میاحی از لغو صدور مجوزهای حفاری به دلیل بی مسئولیتی برخی پیمانکاران در قبال شهروندان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان ، فرهاد میاحی سرپرست شهرداری آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: متاسفانه صدور مجوزات حفاری با هدف همکاری با ادارات خدمات رسان انجام شده بود اما اینک به دلیل کوتاهی و اهمال در انجام وظایف، معابر شهری آبادان دچار مشکلات فراوانی شده و هیچ کس هم پاسخگوی عملکرد خود نیست.

وی افزود: بعضی پیمانکاران تحت قرارداد ادارات مختلف آبادان کوچه ها، خیابان ها و مقابل خانه های مردم را حفاری و به همان حالت رها کرده و نتوانسته اند به شرایط قبل از حفاری برگردانند تا با هر بار بارندگی ، شرایط ناگواری برای شهروندان ایجاد شود.

سرپرست شهرداری آبادان گفت: ما وقتی این شرایط ناگوار را می بینیم ، پیگیری می کنیم ومی خواهیم حفاری ها اصلاح شود اما پاسخ درستی از سوی شرکت های مجری و حفار دریافت نمی کنیم و به بهانه های مختلف در انجام مسئولیت خود کوتاهی می کنند.

میاحی یادآور شد: هدف از صدور مجوز حفاری ، کمک به توسعه شهری آبادان است اما باید بگویم این وضعیت مردم را گله مند و ناراضی کرده و لذا از کمیسیون حفاری شهرداری آبادان خواسته ام تا تعیین تکلیف حفاری های پیشین ، دیگر هیچ مجوزی صادر نکنند.

وی افزود: ما همواره با همه ادارات و عوامل همکارشان در تعامل کامل هستیم اما این روند تا زمانی ادامه دارد که همکاری ها متقابل و دوسویه باشد.امیدواریم ادارات حفار پیمانکاران و مجریان طرح های خود را مکلف به انجام درست عملیات مورد نظرشان کنند تا تبعات بی مسئولیتی یک یا چند نفر ، موجب نارضایتی عموم شهروندان از مدیریت شهری نشود.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 93
این هفته: 3620
کل بازدید: 1182615

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان