تاریخ خبر :1399/01/05
توزیع یک هزار و ۵۰۰ ماسک و ژل ضدعفونی در میان کارگران خدماتی شهرداری آبادان

سرپرست شهرداری آبادان گفت: امروز برای چندمین نوبت ، یک هزار و ۵۰۰ ماسک و ژل ضدعفونی بین نیروهای خدمات شهری شهرداری آبادان توزیع شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری آبادان ، فرهاد میاحی سرپرست شهرداری آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: نیروهای خدمات شهری و کارگران شریف شهرداری آبادان در بحران مبارزه با ویروس کرونا جزو نیروهای خط مقدم در زمینه تامین بهداشت و سلامت محیط هستند و در این مدت با همه توان خود پای کار بوده اند.وی افزود: به همین دلیل حفظ سلامت کارگران حوزه خدمات شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تاکنون توانسته ایم در چند نوبت ، ماسک و ژل شست و شو تهیه و در اختیار همکاران عزیز شاغل در این حوزه قرار دهیم.میاحی خاطرنشان کرد: امروز نیز (سه شنبه ۵ فروردین ۹۹) یک هزار ماسک قابل شست و شو و ۵۰۰ ژل ضدعفونی تهیه و در میان کارگران خدمات شهری توزیع کردیم و ان شاء الله به زودی باز هم برای تامین و توزیع ماسک و ژل اقدام خواهیم کرد. ▫️سرپرست شهرداری آبادان همچنین از ادامه عملیات ضدعفونی معابر خبر داد.
سرپرست شهرداری آبادان گفت: امروز برای چندمین نوبت ، یک هزار و ۵۰۰ ماسک و ژل ضدعفونی بین نیروهای خدمات شهری شهرداری آبادان توزیع شد. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری آبادان ، فرهاد میاحی سرپرست شهرداری آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: نیروهای خدمات شهری و کارگران شریف شهرداری آبادان در بحران مبارزه با ویروس کرونا جزو نیروهای خط مقدم در زمینه تامین بهداشت و سلامت محیط هستند و در این مدت با همه توان خود پای کار بوده اند.

وی افزود: به همین دلیل حفظ سلامت کارگران حوزه خدمات شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تاکنون توانسته ایم در چند نوبت ، ماسک و ژل شست و شو تهیه و در اختیار همکاران عزیز شاغل در این حوزه قرار دهیم.

میاحی خاطرنشان کرد: امروز نیز (سه شنبه ۵ فروردین ۹۹) یک هزار ماسک قابل شست و شو و ۵۰۰ ژل ضدعفونی تهیه و در میان کارگران خدمات شهری توزیع کردیم و ان شاء الله به زودی باز هم برای تامین و توزیع ماسک و ژل اقدام خواهیم کرد.

سرپرست شهرداری آبادان همچنین از ادامه عملیات ضدعفونی معابر خبر داد و گفت: شهرداری آبادان از ۵ اسفند و پس از اعلام پیدایش ویروس کرونا در کشور ، کار ضدعفونی را از پایانه ها و پارک ها آغاز کرد واین کار ادامه داشت و از سه هفته گذشته هر روز دو نوبت توسط تیم های جداگانه ، معابر و مناطق از قبل تعیین شده، ایمن سازی و ضدعفونی می شود و این کار همچنان تا عادی شدن وضعیت ادامه دارد.
مدیر سامانه شهری آبادان یادآور شد : برای توقف زنجیره شیوع کرونا در منطقه اقدامات قابل توجهی از سوی مسئولان شهرستان انجام گرفته اما همه این تلاش ها منوط به همکاری و همراهی شهروندان و مردم عزیز منطقه است و امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی ،شست‌وشوی مداوم دست‌ها با آب و صابون و خودداری از دست دادن و رعایت فاصله ایمن ومهم تر از همه پرهیز از مراجعه غیرضروری به اماکن عمومی و تعطیلی مسافرت ها ، هرچه زودتر این مشکل برطرف شده و آسایش و سلامتی بر همه شهرهای کشور حاکم شود.
/پایان خبر/نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 389
این هفته: 1359
کل بازدید: 1214820

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان