تاریخ خبر :1392/10/21
حضور استعدادیاب های آکادمی فوتبال در سومین دوره لیگ محلات آبادان

شهردار آبادان خبر داد:

حضور استعدادیاب های آکادمی فوتبال در سومین دوره لیگ محلات آبادان

با پایان مرحله اول مقدماتی سومین دوره مسابقات لیگ فوتسال محلات که با هدف توسعه و اشاعه ورزش همگانی و نیز كشف استعداد‌هاي بومی توسط شهرداری آبادان برگزار می شود دور دوم این مسابقات از 21 دی ماه آغاز می گردد.

شهردار آبادان با بیان این مطلب افزود: با توجه به اینکه امسال سی و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است سومین دوره لیگ محلات فوتسال به نام "جام 35" نامگذاری شد که این مسابقات نسبت به دو دوره قبلی از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار بوده و دلیل اصلی آن را حضور استعدادیاب ها در مسابقات می دانم که انگیزه دوچندانی به بازیکنان داده است.

محمودرضا شیرازی ادامه داد: در ثبت نام سومین دوره لیگ محلات 61 تیم نام نویسی کردند که این رقم شامل منطقه یک تعداد 20 تیم، منطقه دو 19 تیم و منطقه سه 22 تیم بود که استقبال چشمگیر از این رقابت ها را نشان می داد.

رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان آبادان تصریح کرد: رقابت های مقدماتی از دوم آذرماه آغاز شد و پس از انجام 114 بازی و رد و بدل شدن 714 گل، مرحله اول مقدماتی در 18 دی ماه خاتمه یافت.

شیرازی با اشاره به اینکه میانگین 2/6 گل در هر دیدار نشان از کیفیت بالای این مسابقات دارد، افزود: با توجه به اینکه لیگ محلات در چند مرحله برگزار می شود در مرحله اول مقدماتی از منطقه یک 8 تیم، از منطقه دو 8 تیم و از منطقه سه نیز 10 تیم صعود کردند که این تیم ها در گروه بندی مرحله دوم حریفان خود را شناختند.

مدیر سامانه شهری آبادان ادامه داد: با توجه به حساسیت برخی از دیدارها خوشبختانه هیچ گونه درگیری و یا بی حرمتی به مسئولان برگزاری را شاهد نبودیم که این امر نشان دهنده نهادینه شدن فرهنگ اخلاق مدار در بین ورزشکاران محلات است.

شیرازی افزود: در این دوره به فضل الهی تمامی تیم های محلات دارای شناسنامه تیمی شده اند و همانند یک لیگ کشوری برنامه ریزی برای مسابقات آنها صورت گرفته و این نوید را می دهم که با حمایت شورای اسلامی شهر به دنبال انسجام و استمرار این لیگ در سالهای آتی هستیم.

شهردار آبادان تصریح کرد: مسابقات امسال همچون سال قبل به صورت دوره ای و به معنای واقعی لیگی برگزار می شود و حدود یک هزار ورزشکار و فوتبالیست را درگیر انجام مسابقات کرده است.

رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان، با تقدیر از هیات فوتبال آبادان گفت: مظفر شاملی رییس هیات فوتبال نیز که خود از پیشکسوتان خوش نام فوتبال است با دقت و حساسیت این مسابقات را پیگیری می کنند و با هماهنگی ایشان 16 نفر از کارشناسان آکادمی فوتبال آبادان به منظور شناسایی و استعدادیابی در مسابقات حضور پیدا کردند که از تک تک آنها تقدیر و تشکر می کنم.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 265
این هفته: 4272
کل بازدید: 819591

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت