تاریخ خبر :1392/11/03
کیفیت بالای سومین دوره لیگ فوتسال محلات آبادان

شهردار آبادان خبر داد:

کیفیت بالای سومین دوره لیگ فوتسال محلات آبادان

با پایان مراحل مقدماتی سومین دوره مسابقات لیگ فوتسال محلات که توسط شهرداری آبادان برگزار می شود دور نهایی این مسابقات از شنبه 5 بهمن آغاز می گردد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، شهردار آبادان با بیان این مطلب افزود: به مناسبت سی و پنجمین سال پیروزی انقلاب اسلامی سومین دوره لیگ محلات را به نام  "جام 35" برگزار کرده ایم که با استقبال بی نظیری نیز روبرو شده است.

محمودرضا شیرازی ادامه داد: در ثبت نام سومین دوره لیگ محلات 61 تیم نام نویسی کردند که رقابت های خود را از دوم آذرماه آغاز نمودند و پس از انجام 150 بازی و رد و بدل شدن 941 گل، مراحل مقدماتی در هفته پایانی دی ماه خاتمه یافت.

رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان آبادان با اشاره به اینکه میانگین 2/6 گل در هر دیدار نشان از کیفیت بالای این مسابقات دارد، افزود: در گروه بندی مرحله نهایی در گروه اول، تیم های شهید تندگویان، شهید دهدارپور، شهدای جمشیدآباد 3 و شهدای شطیط 3 و در گروه دوم تیم های شهید بادفر، شهید رهبر و شهدای جمشیدآباد 1 جای گرفتند.

مدیر سامانه شهری آبادان ادامه داد: همچون ادوار قبل دیدار رده بندی و فینال این مسابقات که 20 بهمن ماه برگزار می شود بصورت زنده از سیمای مرکز آبادان پخش خواهد شد که این حرکت باعث ایجاد شور و نشاط مضاعف در بین تیم ها می گردد.

رییس هیات ورزش های همگانی شهرستان، با اشاره به جوایز این مسابقات گفت: به منظور ایجاد انگیزه مضاعف تیم ها در رقابت های امسال، هدایای قهرمانی امسال تیم های اول تا سوم را متنوع تر از سال گذشته در نظر گرفتیم که به تیم ها اهدا خواهد شد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 220
این هفته: 2878
کل بازدید: 803727

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت