تاریخ خبر :1392/11/08
دستگیری 204 معتاد متکدی در مانور مبارزه با مواد مخدر

دستگیری 204 معتاد متکدی در مانور مبارزه با مواد مخدر

شهردار آبادان گفت: در مانور یک هفته ای مبارزه با مواد مخدر، 204 نفر معتاد متکدی در آبادان دستگیر شده اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، محمودرضا شیرازی ادامه داد: این شهرداری به عنوان فعال ترین عضو کمیته های تبلیغات، پشتیبانی و اطلاع‌رسانی اقدامات ویژه ای در راستای هرچه بهتر برگزار کردن این مانور یک هفته‌ای به انجام رسانده که در سه موضوع خودروهای سبک و سنگین، نیروی انسانی و کمک های مالی بوده است.

وی در این خصوص اظهار کرد: 22 دستگاه خودرو شامل 12 دستگاه خودرو سبک سواری، 4 دستگاه وانت، یک دستگاه لودر و یک دستگاه کمپرسی، 4 دستگاه اتوبوس از جمله کمک های شهرداری بوده است.

شهردار آبادان افزود: 84 نفر نیز شامل 32 نفر نیروی ستاد اجراییات، 20 نفر نیروی خدماتی، چهار نفر کارشناس حقوقی و 2 نیروی مدیریتی شامل معاونت خدمات شهری و امور اجرایی و خادمی مدیر امور شهری این شهرداری به عنوان نیروی انسانی شرکت کننده در طرح فوق بوده اند.

شیرازی ادامه داد: خرید 5 دستگاه موتورسیکلت جهت نیروهای انتظامی، خرید 50 تخته پتو جهت کمک به کمپ های ترک اعتیاد بهزیستی، کمک مالی 50 میلیون ریالی، خرید 500 عدد ماسک، روپوش و دستکش، چاپ40 عدد بنر و پلاکارد و تخریب 4 واحد تجمع معتادین با دستور مقام قضایی هم از جمله فعالیت های شهرداری بوده است.


وی گفت: این مانور مختص خوزستان است و از تدابیر استاندار محترم در راستای رفع و ریشه‌کن‌سازی این بلای خانمان‌سوز در خانواده‌ها به شمار می‌رود.

شیرازی تصریح کرد: این مانور از چهارم بهمن ماه در آبادان آغاز شد و اهداف آن نیز آگاه‌سازی خانواده‌ها از مضرات موادمخدر بوده است.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 228
این هفته: 2886
کل بازدید: 803735

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت