تاریخ خبر :1392/11/23
استقبال بی نظیر از مسابقه محله در آبادان

استقبال بی نظیر از مسابقه محله در آبادان

شهردار آبادان گفت: روز یکشنبه 20 بهمن ماه "مسعود روشن پژوه" به همراه دست اندرکاران "مسابقه محله "میهمان شهر آبادان بودند.به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، محمودرضا شیرازی با اعلام این خبر گفت: مسابقه محله با حضور جمع کثیری از دانش آموزان دختر و پسر مقاطع ابتدایی و راهنمایی به همراه مدیران مدارس و خانواده های آنان در زمین چمن فوتبال شهرداری واقع در کوی قدس ضبط شد و به زودی از شبکه 2 سیما پخش خواهد شد.وی افزود: هدف از اجراي اين برنامه که با استقبال خوبی مواجه شد علاوه بر بعد فرهنگي کار، معرفي آبادان به تمام ایرانیان بود.

شیرازی ادامه داد: مجری توانای مسابقه محله از اجرای این مسابقه در آبادان به نیکی یاد کرد و گفت "برنامه ما در آبادان یکی از شیرین ترین و باشکوه ترین برنامه های ضبط شده چند سال اخیر بود" که بنده از شورای اسلامی شهر بخاطر حمایت از برنامه های شهرداری صمیمانه قدردانی می کنم.

مسابقه محله، مسابقه ای فرهنگی تفریحی و بسيار مهيج و زيباست که بیش از دو دهه است با شیرین کاری های "مسعود روشن پژوه" مجری خوش برخورد و دوست داشتنی کودکان و نوجوانان مخاطبان زیادی را روزهای جمعه پای میز جعبه جادویی کشانده و لحظات شادی را برای آنها رقم می زند.

اجرای این مسابقه که با برنامه ریزی شهرداری و شورای اسلامی شهر با هدف ایجاد شادی و نشاط بین کودکان آبادانی بود توانست موج شادی را در بین دانش آموزان و خانواده هایشان بوجودآورد و لحظات شادی را برای آنان رقم زند.

گفتنی است، این برنامه روز جمعه هفته جاری 25 بهمن ماه بین ساعات 10 الی 11 صبح از شبکه دو سیما همزمان با برنامه فیتیله پخش خواهد شد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 151
این هفته: 2809
کل بازدید: 803658

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت