تاریخ خبر :1392/11/23
حضور حماسی کارکنان شهرداری آبادان در یوم الله 22 بهمن ماه

حضور حماسی کارکنان شهرداری آبادان در یوم الله 22 بهمن ماه

شهردار آبادان به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و کلیه کارکنان و پرسنل شهرداری؛ همزمان با مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه این شهر در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه شرکت و بار دیگر با آرمان ها و ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجدید پیمان کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، مدیریت شهری آبادان از حضور پررنگ و حماسه‌ساز شهروندان مؤمن و با بصيرت آبادانی و تجديد ميثاق با آرمانهاي انقلاب اسلامي ايران در راهپيمايي يوم الله۲۲ بهمن تقدير و تشكر نمود.

محمودرضا شیرازی با اشاره به اينكه ملت ايران بويژه شهروندان آبادانی انزجار خود را از استكبار جهاني اعلام نمودند، اظهار داشت: مردم شريف، غيور و متدين شهر ثامن الائمه آبادان با حضور در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن بار ديگر هوشياري خود را به معرض ديد عموم بويژه دشمنان سرخورده اين نظام و جهان اسلام گذاشته و به جهانيان ثابت كردند با تمامي قوا و نيرو از آرمان هاي حضرت امام خميني (ره) حمايت می کنند.

شهردار آبادان افزود: از مردم شريف آبادان جهت درك حساسيت يوم الله ۲۲ بهمن و شركت در اين راهپيمايي باشكوه تقدير و تشكر نمود و از تمامي همشهريان خواست با قاطعيت تمام در تمامي راهپيمايي ها مانند اين روز حضور فعال و پررنگ داشته باشند و مشتي آهنين بر دهان ياوه گويان و استكبار زده و پاسخي كوبنده به بدخواهان و دشمنان نظام جمهوري اسلامي ايران بدهند.

شیرازی تصريح كرد: مجموعه مديريت شهري آبادان با خدمات رساني و آماده سازي شرايط براي حضور شهروندان و شركت در راهپيمايي يوم الله ۲۲ بهمن را براي خود افتخار و وظيفه اي مهم مي داند، و مديران و كاركنان مديريت شهري سعي كردند تا با حضور پر شور در راهپيمايي دشمن شكن اين روز بزرگ، با هم و در كنار هم مسير انقلاب اسلامي را به سمت آرمان هاي اصيل آن طي نماييم.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 152
این هفته: 2810
کل بازدید: 803659

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت