تاریخ خبر :1392/12/25
10 شهروند آبادانی حافظ طبیعت انتخاب شدندرییس شورای شهر آبادان گفت: پس از بررسی های انجام شده  10 نفر از فعالان حفاظت از طبیعت انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان، دکتر فرشید بهشتی ادامه داد: پس از بررسی های بعمل آمده برگزیدگان نخستین مسابقه «شهروند نمونه، شهر نمونه» معرفي و مورد تقدیر قرار گرفتند.

وی افزود: در اين راستا اعضای شورای شهر به همراه شهردار در آخرین جلسه کاری این شورا در سال جاری از این افراد به همراه لوح تقدير و هديه نقدي تقدير کردند.

رییس شورای شهر آبادان هدف از اجرای چنین طرحی را تقويت و ارتقاء فرهنگ شهروندي، گسترش تعامل شهروندان با شورا و دریافت نظرات، راهکارها و پیشنهادات آنان در حوزه فضای سبز و زیبایی محل زندگی اعلام کرد و گفت: با نهادینه شدن فرهنگ شهروندان نمونه در آبادان زمینه مشارکت مردم در مدیریت شهری گسترش می یابد و اين امر در توسعه فضای سبز نيز از اهميت ويژه اي برخوردار خواهد بود.

بهشتی عنوان كرد: پس از انجام مراحل طرح  و بررسی افراد شرکت کننده در طرح مذکور بر اساس مولفه های شهروندی، 10 نفر از شهروندان به عنوان شهروند نمونه انتخاب شدند.

لازم به ذكر است مسابقه «شهروند نمونه، شهر نمونه» در حوزه فضاي سبز به منظور تجليل از زحمات شهروندانی که در حوزه فضاي سبز اقدامات شايسته ای انجام داده اند صورت پذيرفت و نهايتاٌ با بررسي هاي صورت گرفته و ارزيابي برابر آيتم هاي تعريف شده شامل عکس و یا مقاله در رابطه با پوشش گیاهی محل زندگی و تاثیر آن در سلامت و زیبایی و روحیه ساکنان، نسبت به انتخاب شهروندان نمونه اقدام گرديدكه در اين مراسم از برترين ها تجليل بعمل آمد.

اسامي منتخبين مسابقه انتخاب شهروند نمونه در حوزه فضاي سبز:

زهرا دهقان (مقام اول)، مریم گلابی (مقام دوم)، زهرا هرو (مقام سوم)، مریم ایرجی، یلدا دریس، علی مطوری، کاظم حاچمی، حسین موساییان، محسن سیف قلی، زهرا آموزیان.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 193
این هفته: 2851
کل بازدید: 803700

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت