تاریخ خبر :1393/01/03
تور کشتی تفریحی در آبادان به حرکت درآمد

تور کشتی تفریحی در آبادان به حرکت درآمد

دبیر ستاد نوروزی شهرداری آبادان از برگزاری تور کشتی تفریحی رانیا در رودخانه اروند خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی و امور فرهنگی ستاد نوروزی شهرداری آبادان، عبدالرضا دیدار گفت: این تور در ایام نوروز بصورت روزانه با همکاری شهرداری و شورای شهر آبادان سه بار در روز برگزار می‌شود.

وی افزود: این کشتی تفریحی با ظرفیت 260 نفر مسافر بر سطح اروندرود در مسیر بندر آبادان به سمت اروندکنار تردد می‌کند و شهروندان و میهمانان نوروزی در این مسیر ضمن دیدن جلوه‌های طبیعی با نوای موسیقی ساعات خوشی را تجربه می‌کنند.

 

نظارت دقیق برکار قایق‌های تفریحی فعال بر روی بهمنشیر در ایام نوروز

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان گفت: کنترل و نظارت دقیق بر تردد و کار قایق‌های تفریحی بر روی رودخانه بهمنشیر در ایام نوروز وجود دارد.

مجید فرهانی پور اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان جهت استقبال از نوروز تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: آماده‌باش تمام نیروهای عملیاتی و تدوین لیست کشیک نوروزی مسئولان ستاد نوروزی سازمان آتش‌نشانی و همچنین فعال‌سازی ستاد ایمنی شهر جهت خدمت‌رسانی بهینه به مهمانان نوروزی و استقرار اکیپ‌های مجهز غواصی در مراکز تفریحات آبی از تمهیدات ویژه نوروزی است.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آبادان با بیان اینکه کنترل و نظارت دقیق بر تردد و کار قایق‌های تفریحی بر روی رودخانه بهمنشیر در بلوار ساحلی امام حسین (ع) و دریاچه مصنوعی پارک بازسازی وجود دارد اذعان کرد: افزایش تعداد گشت‌های آبی رودخانه‌ای مجهز تیم غواصی و نجات غریق و افزایش ساعات کار تیم‌های غواصی از جمله تدابیر لازم برای ایمنی همشهریان و مسافران نوروزی استنظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 774
این هفته: 4781
کل بازدید: 820100

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت