تاریخ خبر :1395/12/30
پیام نوروزی شهردار آبادان

پیام نوروزی شهردار آبادان

نوروزي ديگر در راه است، زمين زاينده در تحولي دوباره به دنبال دگرگوني و رويش است، بهار با گام های جوانی و طراوت، نوروز باستانی را سوغات دست ها و قلب هایمان می کند و دست های مناجات ما آیه های "یا مقلب القلوب و الابصار" را به امید "حول حالنا الی احسن الحال" زمزمه می کند تا نوروز تازه ، بهاری نو برای تحول و دگرگونی زمین و زمینیان شود.

در سالی که گذشت، ما خادمین شما شهروندان فهیم و همراه و به پشتگرمی منتخبان تان در نهاد شورا و عنایات پروردگار بزرگ، توانستیم یک گام دیگر آبادان را به سمت توسعه و آبادانی رهنمون شویم و این نبود مگر به همت و تلاش هزاران کارگر، کارمند، مدیر و مسئول خدوم مجموعه بزرگ مدیریت شهری.

اینک و در طلیعه بهار و رستاخیز دوباره طبیعت، با پیشکش بهترین آرزوها برای شهروندان فهیم و بزرگ آبادان، سلامت و بهروزی همشهریان خود را از درگاه خداوند آرزو می کنم و امیدوارم در سال جدید نیز همچون سال گذشته، در راه خدمت به آنان موفق باشیم. بی شک، آن چه تاکنون خدمت کرده ایم لطف و توفیق الهی بوده و هرچه شده در سایه همکاری و مشارکت شما همشهریان فهیم حاصل شده، توفیقی که ماحصل آن اجرای طرح و پروژه های جديد بوده است.

به امید سالی پر بار در طلیعه نوروز 96 و تحقق اهداف توسعه ی شهر آبادان پایتخت رشادت، مقاومت و ایثار. سال نو مبارک و ایام به کامتان.

دکتر محمد حویزاوی

شهردار آبادان

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده
مدیریت شهری


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 300
این هفته: 1779
کل بازدید: 770983

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان
ورود به سایت