آغاز طرح پاکسازی شهر آبادان

شهردار آبادان خبر داد :
آغاز طرح پاکسازی شهر آبادان

با دستور ویژه سرپرست شهرداری آبادان، طرح پاکسازی اساسی شهر در آستانه بازگشایی مدارس آغاز شد .
علیرضا بچاری گفت: شهرداری آبادان به عنوان متولی اداره شهر و مسئول عمران، آبادانی، توسعه و تامین امکانات خدماتی و... وظیفه برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری را در راستای وظایف و مسئولیت های مدیریت شهری بر عهده دارد .
وی افزود : شهرداری آبادان در همین راستا خدمات رسانی ویژه ای را آغاز کرده زیرا طی تماس های دریافتی از مردم بیشتر مطالبات در حوزه خدمات شهری است. این طرح زمینه ساز رضایتمندی شهروندان را فراهم خواهد نمود و در راستای تداوم اصل خدمت شایسته و صادقانه شهرداری به شهروندان می باشد .
سرپرست شهرداری آبادان در تشریح این خدمات گفت: هرس و جمع آوری درختان، لایروبی جوی و کانال ها و جمع آوری و پاکسازی آنها از ضایعات، جمع آوری زباله ها و نخاله ها و... از جمله ی اقدامات شهرداری خواهد بود .
بچاری تصریح کرد: از همشهریان عزیز تقاضامندم که ما را در پاکسازی شهر و ایجاد محیط زندگی مناسب یار و یاور باشند که بدون همراهی آنها قادر به انجام این مهم نخواهیم بود .
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان