دیدار صمیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان با فرمانده نیروی انتظامی و تبریک هفته ناجا

دیدار صمیمی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبادان با فرمانده نیروی انتظامی و تبریک هفته ناجا


مهندس علیرضا بچاری سرپرست شهرداری به همراه اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهرداری با حضور در فرماندهی انتظامی شهرستان آبادان هفته ناجا را به فرماندهی و کادر این نیرو تبریک گفتند .
مهندس بچاری در این نشست با قدردانی از فعالیت های نیروی انتظامی گفت: چنانچه در جامعه امنیت نباشد اقدامی نمی‌توان انجام داد و بر این اساس نیروی انتظامی در همه ی شئون اجتماعی شهر تأثیرگذار است .
وی تصریح کرد: بی‌شک مسئولیت تأمین مقتدرانه امنیت و آرامش در کشور و برای هم‌میهنان گرانقدر، موهبت عظیمی است که نصیب شما کارکنان و فرماندهان خدوم و جان بر کف در نیروی انتظامی شده و این مهم در سایه همدلی، ایثار و تلاش خالصانه و اطاعت محض از فرامین مقام معظم رهبری میسر شده است .
در پایان این دیدار، حاضرین از زحمات بی دریغ نيروی انتظامی شهرستان در راستای همكاری های لازم با شهرداری و شورا تقدير و تشكر نمودند .
جناب سرهنگ تقی زاده فرمانده نيروی انتظامی هم متقابلا از زحمات شهرداری و شورای اسلامی شهر و همكاری های آنها با نيروی انتظامی قدردانی نمودند.


نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
ثبت نظر
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر زیر چه عبارتی نوشته شده

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد. |هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد | پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان