تاریخ خبر :1396/12/20
ترمینال درون استانی ایستگاه هشت آبادان بازگشایی شد 

ترمینال درون استانی ایستگاه هشت آبادان بازگشایی شد

شهردار آبادان خبر از بازگشایی ترمینال درون استانی ایستگاه هشت پس از یک سال داد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری آبادان حسین حمیدپور گفت: ترمینال درون استانی ایستگاه هشت آبادان پس از یک سال و با انجام تعمیرات بازگشایی شد .
وی افزود: با توجه به درخواست شهروندان مبنی به بازگشت ترمینال درون استانی آبادان به ایستگاه هشت با پیگیری های شبانه روزی اعضای محترم شورای شهر و همچنین شهرداری آبادان این ترمینال پس از یک سال تعطیلی بازگشایی شد .
شهردار آبادان گفت: این ترمینال دارای مشکلاتی بود که شورای سلامت شهرستان برای سرویس دهی و خدمات رسانی بیشتر خواستار رفع آن شده بود که شهرداری در چند ماه اخیر اقدام به بهسازی موارد فوق کرد .
حمیدپور تصریح کرد: البته طی شش ماه آینده سالن انتظار، خوابگاه رانندگان و نماز خانه این ترمینال ترمیم سازی خواهد شد تا در امر خدمات رسانی به مسافران در این ترمینال کوشا تر باشیم .
وی افزود: نیروی انتظامی در این ترمینال مستقر شد و خودروهایی جز تاکسی های زرد که مسئولیت انتقال مسافران به سایر نقاط استان را دارند اجازه حضور در این ترمینال را نخواهد داشت .
شهردار آبادان گفت: هدف شهرداری آبادان ارائه خدمت رسانی به شهروندان است و با توجه به درخواست شهروندان سعی کردیم شرایط بازگشایی این ترمینال را مهیا کنیم و به طور یقین شهرداری برای بهسازی هر چه بهتر این ترمینال در ماه های آتی اقدامات لازم را خواهد داشت .
حمیدپور تصریح کرد: با توجه به فرار رسیدن عید نوروز و تردد شهروندان و مسافران نوروزی از آبادان به سایر نقاط استان، بازگشایی ترمینال ایستگاه هشت یکی از اولویت های شهرداری آبادان بود که با درایت اعضای شورای شهر و معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری این امر میسر شد .
پایانه درون استانی مستقر در ایستگاه هشت بهار ۱۲ هزار متر مربع مساحت دارد و روزانه بیش از ۱۵۰۰ مسافر از این پایانه به مقصد اهواز، شادگان، ماهشهر و هندیجان جابجا می شوند

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده
مدیریت شهری


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 413
این هفته: 2837
کل بازدید: 871096

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان