تاریخ خبر :1396/12/20
کشتی کوچک تفریحی با همکاری شهرداری و مشارکت بخش خصوصی در بهمنشیر به آب انداخته شدبه همت شهرداری آبادان و در راستای بهره بردن از تفریحات آبی بهمنشیر یک کشتی تفریحی کوچک با ظرفیت ۴۰ نفر برای گردشگری آبی در این آبراهه به کارگرفته شد .
حضور این کشتی در راستای توسعه گردشگری ساحلی و اولین شناور مسافربر و تفریحی در رودخانه بهمنشیر است که با هدف توسعه گردشگری آبی در این آبراه وارد این عرصه شده است .
این کشتی که گواهینامه های فنی را از مراجع ذی صلاح دارد با سرمایه گذاری بخش خصوصی وارد عرصه صنعت گردشگری شده و برای گردشهای آبی فرصت جدیدی است بخصوص برای علاقمندان به تجربه ی تفریحات آبی در رودخانه زیبای بهمنشیر .

edited 
به همت شهرداری آبادان و در راستای بهره بردن از تفریحات آبی بهمنشیر یک کشتی تفریحی کوچک با ظرفیت ۴۰ نفر برای گردشگری آبی در این آبراهه به کارگرفته شد.

حضور این کشتی در راستای توسعه گردشگری ساحلی و اولین شناور مسافربر و تفریحی در رودخانه بهمنشیر است که با هدف توسعه گردشگری آبی در این آبراه وارد این عرصه شده است.

این کشتی که گواهینامه های فنی را از مراجع ذی صلاح دارد با سرمایه گذاری بخش خصوصی وارد عرصه صنعت گردشگری شده و برای گردشهای آبی فرصت جدیدی است بخصوص برای علاقمندان به تجربه ی تفریحات آبی در رودخانه زیبای بهمنشیر.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده
مدیریت شهری


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 459
این هفته: 2883
کل بازدید: 871142

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان