تاریخ خبر :1396/12/21
از شهردار آبادان در اولین دوره تقدیر و تکریم از خادمان فرهنگ مکتوب منطقه آزاد اروند (آبادان و خرمشهر)با حضور مسئولین استانی و محلی تقدیر شد


طی مراسمی که فعالان فرهنگی و تنی چند از مسئولان استانی و محلی حضور داشتند، از خادمان فرهنگ مکتوب منطقه آزاد اروند با اهدای لوح، تقدیر شد .
در این برنامه که در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس خرمشهر برگزار شد از شهردار آبادان نیز به عنوان یکی از خادمان فرهنگ مکتوب منطقه آزاد اروند تقدیر شد .
پرداخت نیم درصد درآمد شهرداری ها به نهاد کتابخانه های عمومی نقش بسزایی در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد و شهرداری آبادان علیرغم مشکلات مالی عدیده به واریز آن اهتمام دارد .
سهمیه نیم درصدی شهرداری به کتابخانه‌های عمومی هر شهر برای تجهیز و برگزاری برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی آن شهر هزینه می‌شود که شهردار آبادان با درک صحیح از موضوع و پرداخت بخشی از مطالبات معوقه، اداره ی کتابخانه ها را مورد حمایت قرار داد .


طی مراسمی که فعالان فرهنگی و تنی چند از مسئولان استانی و محلی حضور داشتند، از خادمان فرهنگ مکتوب منطقه آزاد اروند با اهدای لوح، تقدیر شد.
در این برنامه که در مجتمع فرهنگی هنری خلیج فارس خرمشهر برگزار شد از شهردار آبادان نیز به عنوان یکی از خادمان فرهنگ مکتوب منطقه آزاد اروند تقدیر شد.
پرداخت نیم درصد درآمد شهرداری ها به نهاد کتابخانه های عمومی نقش بسزایی در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی دارد و شهرداری آبادان علیرغم مشکلات مالی عدیده به واریز آن اهتمام دارد.
سهمیه نیم درصدی شهرداری به کتابخانه‌های عمومی هر شهر برای تجهیز و برگزاری برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی آن شهر هزینه می‌شود که شهردار آبادان با درک صحیح از موضوع و پرداخت بخشی از مطالبات معوقه، اداره ی کتابخانه ها را مورد حمایت قرار داد.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده
مدیریت شهری


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 431
این هفته: 2855
کل بازدید: 871114

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان