تاریخ خبر :1397/06/20
نشست شهردار آبادان با مدیر کل تامین اجتماعی استان پیرامون مشکلات بیمه ای شهرداری

مژده به بازنشستگان شهرداری ،نشست پیرامون مشکلات بیمه ای شهرداری آبادان

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان، حسین حمیدپور شهردار آبادان عصر دوشنبه نشستی در خصوص رفع موانع بیمه ای کارکنان شهرداری آبادان با سید محمد مرعشی مدیرکل سازمان تامین اجتماعی خوزستان برگزار کردند.

نخستین خروجی این نشست حل شدن موضوع ۱۰ میلیارد ریال باقی مانده پرداختی فاز اول بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور شهرداری آبادان بود که شهرداری برای بازنشسته شدن آنها حدود ۷۰ میلیارد ریال پرداخت و مقرر شد تا ۱۰ میلیارد ریال باقی مانده به شکل اقساطی در چهار مرحله پرداخت و حقوق این عزیزان از این ماه یا ماه آینده توسط تامین اجتماعی برقرار شود. 

شهردار آبادان همچنین به حدود  دویست نفر از کارکنان در آستانه بازنشستگی اشاره کرد و افزود: بازنشسته شدن این عزیزان در قالب مشاغل سخت و زیان‌آور نیازمند به میزان ۱۵۰ میلیارد ریال می باشد که در حال رایزنی جهت تامین منابع مالی برای تامین این بودجه هستیم که در صورت تحقق در ۲ الی سه مرحله این عزیزان به شرف بازنشستگی نائل می آمدند.

حمیدپور، موضوع عدم پرداخت حق بیمه پرسنل یک یا دو سازمان تابعه را یکی دیگر از محورهای گفتگو اعلام کرد و عنوان داشت: خوشبختانه با توجه به اشراف مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان به شرایط شهرداری آبادان و اثبات حسن نیت مجموعه در ۶ ماه گذشته وی پذیرفت که لیست بیمه این سازمان ها با شرایط مناسب مورد پذیرش قرار گیرد.

شهردار آبادان با اظهار تاسف از شرایط بیمه ای در سال های گذشته عنوان کرد: اگر از سال ۹۰ تا کنون در این خصوص اقدام لازم صورت می گرفت هم اکنون خرید خدمت مابقی همکاران عزیز با مبلغ کمتر از ۲۰ میلیارد ریال صورت می گرفت.

وی اظهار داشت:  با توجه به اینکه برخی بدهی های شهرداری آبادان مربوط به سازمان تامین اجتماعی در سال های گذشته تقسیط گردیده و چک های پرداختی به این سازمان واگذار گردیده بود متاسفانه عدم پرداخت آن چک‌ها باعث ایجاد مشکل در حساب های بانکی شهرداری آبادان گردید که طی توافق به عمل آمده این بدهی ها پرداخت گردید و رضایت کامل سازمان بیمه تامین اجتماعی نیز اخذ شد.

وی همچنین با تشکر از حسن نیت مدیر کل سازمان تامین اجتماعی خوزستان گفت: با توجه به اشراف جناب مرعشی و حسن نیت شهرداری در ۶ ماه گذشته مقرر شد که تقبل لیست های بیمه، همکاری در زمینه بازنشستگی چهار درصدی ها و محاسبه بدهی سازمان ها در حساب شهرداری و همکاری در زمینه پرداخت آن صورت بگیرد و شاهد مراودات کاری مثبت، موثر و سازنده ای میان شهرداری آبادان و تامین اجتماعی در جهت رفاه حال کارکنان و بازنشستگان باشیم.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 659
این هفته: 1820
کل بازدید: 948900

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان