تاریخ خبر :1398/07/25
کارگروه ویژه همکاری های شهرداری و شورای شهر آبادان و شیراز راه اندازی می شود

اعضای شوراهای شهر آبادان و شیراز به منظور افزایش همکاری ها و تبادل تجربیات میان شهرداری های دو شهر آبادان و شیراز ، کارگروه ویژه ای راه اندازی می کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری و شورای اسلامی شهر آبادان ، ظهر امروز پنج شنبه 25 مهر 98 ، نشست مشترک میان اعضای شورای اسلامی شهرهای آبادان و شیراز با موضوع تبادل نظر و بررسی مشکلات شهر آبادان و فرصت های سرمایه گذاری برگزار شد.

 

در این نشست شهردار و اعضای شورای شهر آبادان پیشنهاد دادند کمیته ویژه و کارگروه تخصصی به منظور همکاری ها و تبادل نظرات و تجربیات میان اعضای شورا و شهرداری شهرهای شیراز و آبادان راه اندازی شود.

 

همچنین مقرر شد پس از طی مراحل قانونی و گذراندن مصوبه در صحن شوراهای دو شهر آبادان و شیراز ، دبیرخانه دائمی این کارگروه تشکیل شود و نمایندگانی از دو شهر به همراه کارشناسان مدیریت شهری ضمن بررسی راه های توسعه و پیشرفت شهر آبادان ، تفاهمنامه های همکاری میان شهرداری های دو شهر آبادان وشیراز تهیه و به مرحله اجرا برسانند.

 

در این جلسه حمید کوراوند نایب رییس و آقایان خلیل جنامی ، حسن کمری و آرش بهفر اعضای شورای شهر آبادان و حسین حمیدپور شهردار آبادان حضور داشتند و به صورت جداگانه گزارشی از وضعیت موجود شهر آبادان و فعالیت های کمیسیون های تخصصی شورای شهر آبادان ارائه کردند.

 

همچنین اعضای شورای شهر شیراز در سخنانی ضمن ابراز قدردانی از میزبانی شایسته شهرداری و شورای شهر آبادان ، پیشینه آبادان را درخشان برشمردند و بر لزوم تداوم نشست های تخصصی و تشکیل دبیرخانه کارگروه ویژه همکاری های میان شهرداری این دو شهر تاکید کردند.

 

گزارش تصویری این نشست در ادامه منتشر خواهد شد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 466
این هفته: 1138
کل بازدید: 103194

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان