تاریخ خبر :1398/08/18
✓ گزارش تصویری 🔺 ادامه بازدیدهای شهردار آبادان از مناطق مختلف شهری


✓ شهردار آبادان پس از بازدید معابر کوی ذوالفقاری:

🔴 موارد متعددی از ورود فاضلاب به مجاری آب های سطحی را به مسئولان مرتبط گزارش دادیم / مدیران خدمات شهری و شهرداری منطقه تذکر گرفتند و فقط ۱۵ روز برای ساماندهی به وضع موجود مهلت دارند

▫به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان ، حسین حمیدپور شهردار آبادان پس از بازدید صبح امروز شنبه ۱۸ آبان از کوی ذوالفقاری اظهار داشت: موارد متعددی از ورود فاضلاب به مجاری آب های سطحی مشاهده کردیم که کار شهرداری را برای دفع آب های سطحی سخت کرده است.

▫وی افزود: این موارد را قبلا بارها یادآوری کردیم و امروز نیز به مسئولان شهرستان و مدیران مرتبط گزارش دادیم تا هر چه زودتر این مشکل را کنترل کنند.این مسئله ضمن اینکه کار ما را سخت کرده می تواند عامل مشکلات زیست محیطی خطرناکی برای منطقه باشد.

▫حمیدپور خاطرنشان کرد: در این منطقه جمع آوری زباله و پسماند منازل و اماکن ، ساماندهی نخاله ها و جمع آوری مصالح ساختمانی و رفع سد معبر با سرعت پایینی انجام می شود و به همین دلیل مدیران حوزه خدمات شهری و منطقه تذکر دریافت کردند.

▫شهردار آبادان در ادامه گفت: به مدیران مربوطه ۱۵ روز فرصت دادم تا وضعیت این منطقه را با سرعت سامان دهند به طوری که خروجی عملکرد آنان برای مردم محسوس باشد و گزارش آن را به شهردار ارائه دهند.بعد از این مهلت ، هیچ عذری از مدیران ما در حوزه هایی که اشاره کردم قابل قبول نیست.

▫وی به سرقت درپوش های منهول نیز اشاره کرد و گفت: اصلاح و مرمت تمامی درپوش های منهول که به سرقت رفته اند نیز باید با سرعت انجام شود.ضمن اینکه مردم نیز با ما همکاری کنند تا میزان این تخلف که مشکلات زیادی برای شهروندان ایجاد کرده است به حداقل برسد.

▫مدیر سامانه شهری آبادان همچنین گفت: بازدیدی نیز از محل خروجی آب های سطحی در حوزه رودخانه بهمنشیر داشتیم و دستور داده ام تا همه مجاری منتهی به رودخانه یک بار دیگر بررسی و در صورت وجود گرفتگی به طور کامل برطرف شود.

▫گفتنی است شهردار آبادان در چند روز اخیر به صورت مستمر بازدیدهای خود از مناطق مختلف شهری را افزایش داده و از استمرار روند بازدیدها تا برطرف شدن کامل مشکلات موجود خبر داد. 

پایان خبر/نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 512
این هفته: 1184
کل بازدید: 103240

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان