تاریخ خبر :1398/09/14
با تلاش شهرداری آبادان محقق شد؛ تغییر محسوس در پارک ها و فضای سبز شهری آبادان

شهرداری آبادان از دو ماه گذشته تمرکز خود را بر احیای فضای سبز شهری و ساماندهی پارک ها قرار داده تا تغییرات قابل توجهی ایجاد شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان ، ایجاد پارک ها و توسعه فضای سبز شهری و نیز نگهداری و مراقبت از آن به منظور بهره مندی شهروندان از سیاست های کاری شهرداری آبادان در دوران دوساله اخیر و به ویژه چند ماه گذشته ی شهردار آبادان بوده است.

 کاشت انواع گل ها در میادین ، بلوارها و مسیرهای اصلی شهری ، تلاش حداکثری برای احیای چمن ها ، رفع زواید و نخاله ها از پارک ها و هرس درختان با اشکال مختلف و چشم نواز از جمله اقداماتی است که سازمان سیما و منظر شهری با کمک معاونت خدمات شهری و تلاش مدیران و عوامل مناطق سه گانه شهری شهرداری آبادان به انجام رساند.

 علاوه بر این ، نصب مجموعه وسایل بازی پلی اتیلن که بزرگترین آن در پارک سالیا در ذوالفقاری انجام شد امکان استفاده بیش از پیش شهروندان آبادانی از فضاهای عمومی مانند پارک ها را افزایش داده است.

 امیدواریم شهروندان عزیز ضمن بهره مندی مناسب از فضای ایجاد شده در حفظ و نگهداری فضای پارک ها نهایت همکاری را با شهرداری آبادان داشته باشند و از ریختن نخاله و زباله در آنها و نیز وارد شدن صدمه به چمن جلوگیری کنند.

 تصاویری که در ادامه آمده است گوشه ای از فعالیت های حوزه های مختلف مرتبط با فضای سبز و خدمات شهری در مناطق سه گانه شهرداری آبادان است که نشان می دهد کار پرحجم و تلاش فراوانی برای اجرای آن صورت گرفته است.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 518
این هفته: 3901
کل بازدید: 147058

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان