تاریخ خبر :1398/09/14
با اعتبار حدود 28 میلیارد تومان؛ بلوارهای خیابان های سی و چهل متری ذوالفقاری بهسازی می شود

شهردار آبادان از بهسازی بلوارهای اصلی خیابان های سی و چهل متری کوی ذوالفقاری در روزهای آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان ، حسین حمیدپور شهردار آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت : پروژه بهسازی بلوارهای سی و چهل متری کوی ذوالفقاری به مناقصه گذاشته شد و پس از معرفی برنده مناقصه طی روزهای آینده ، کار بهسازی این دو خیابان اصلی در ذوالفقاری آغاز خواهد شد.

 وی افزود: برای این پروژه دو پیمانکار انتخاب خواهد شد که یکی از این دو شرکت کار خیابان 30 متری و دیگری اجرای عملیات بهسازی بلوار 40 متری ذوالفقاری را بر عهده خواهد گرفت.

 شهردار آبادان گفت: حدود 28 میلیارد اعتبار برای این دو پروژه اختصاص داده شده که بیش از 15 میلیارد تومان آن مربوط به خیابان 40 متری و نزدیک به 13 میلیارد تومان نیز برای خیابان 30 متری خواهد بود.

 حمیدپور خاطرنشان کرد: با اجرای این عملیات ، خیابان های اصلی ذوالفقاری پس از سال ها ، متحول شده و طی ماه های آینده معابر اصلی و همزمان معابر فرعی چهره جدیدتری به خود خواهد گرفت.

 وی یادآور شد: تلاش همه مجموعه شهرداری آبادان خدمت به شهروندان عزیز و رفع نگرانی آنان است.می دانیم طی سال ها مردم عزیز ذوالفقاری متحمل زحمات و سختی های فراوانی شدند اما به لطف خداوند بزرگ و با تلاش اعضای محترم شورای اسلامی شهر آبادان کار بهسازی این منطقه آغاز شده و به زودی شاهد تغییراتی ملموس و قابل توجه در سطح این منطقه خواهیم بود.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 473
این هفته: 3856
کل بازدید: 147013

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان