تاریخ خبر :1398/09/14
با همکاری مشترک شهرداری آبادان و دانشکده علوم پزشکی ؛ پروژه «شهروند سالم؛شهر سالم» در آبادان اجرا می شود

شهردار آبادان از اجرای پروژه شهروند سالم؛شهر سالم در آبادان طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان ، حسین حمیدپور شهردار آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: ما معتقدیم شهر ما زمانی سالم و از هرگونه آلودگی در امان است که شهروندانی سالم داشته باشیم.این شهروندان هستند که در برقراری شهر سالم مشارکت دارند و این همکاری و تعامل دوسویه و دو جانبه است.

 وی افزود: به همین منظور شهرداری آبادان در کنار دانشکده علوم پزشکی قرار گرفته تا برای رسیدن به این هدف یعنی شهروند سالم ؛ شهر سالم برنامه های مشترکی با وظایف مشخص در مناطق سه گانه شهری اجرا کنند.

 حمیدپور گفت: در این طرح سه نقطه مشخص شده که پروژه شهروند سالم؛ شهر سالم به صورت پایلوت و آزمایشی در آنها به اجرا در آید.کار به این شکل است که شهرداری آبادان با بهره گیری از همه توان خدماتی خود ، ساماندهی به وضعیت مبلمان شهری ، آسفالت ، فضای سبز ، المان ها ، تابلوهای راهنمای مسیر و هر آنچه که به بهداشت محیط و سلامت روان شهروندان عزیز مربوط است را به انجام خواهد رساند.

 شهردار آبادان افزود: همچنین دانشکده علوم پزشکی در همان نقاطی که شهرداری خدمات می دهد ، مراکزی مستقر می کند که خدمات بهداشتی در آن به ساکنان آن منطقه ارائه می کند.

 وی یادآور شد: این طرح در مراحل مختلف و برای اغلب مناطق شهری اجرا می شود که مرحله اول آن در سیکلین(منطقه1 ) ، کوی قدس ایستگاه 4 تا 7(منطقه 2 ) وعلوانیه ( منطقه 3 ) طی روزهای آینده آغاز خواهد شد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 512
این هفته: 3895
کل بازدید: 147052

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان