تاریخ خبر :1398/09/14
کار بزرگ شهرداری آبادان با همکاری اداره صمت و اتاق اصناف/ مشاغل و صنوف همگن و مزاحم ساماندهی می شوند

قرار است با همکاری شهرداری آبادان ، اداره صمت و اتاق اصناف ، کار ساماندهی مشاغل و صنوف همگن و مزاحم اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری آبادان ، پس از چند دوره حضور شهرداران مختلف که کار ساماندهی مشاغل مزاحم و صنوف همگن به نتیجه نرسید ، اراده ی مشترک مدیران شهرداری آبادان ، اداره صمت و اتاق اصناف این اتفاق بزرگ را رقم خواهد زد.

 هفته ای که گذشت دفتر شهردار آبادان شاهد جلسات مکرر و پی در پی مدیران صمت ، اتاق اصناف و شهرداری آبادان بود تا در باره ساماندهی به وضعیت بازار و مدیریت مشاغل مزاحم و صنوف همگن تصمیم گیری کنند.

 احمد زندی از مدیران با سابقه اتاق اصناف در این جلسات ، انجام این کار را آرزوی بیش از 10 ساله ای خواند که به قول ایشان از زمان چهار شهردار سابق در مورد آن صحبت شده بود اما هیچگاه به نتیجه نرسیده است.

 دکتر عیسی زاده  رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت آبادان نیز در این جلسات از اراده ی مصمم شهردار آبادان برای تحقق این کار بزرگ قدردانی کرد و آن را فرصت خوبی برای اتاق اصناف برشمرد تا با بهره گیری از ظرفیت شهرداری آبادان ، کار ساماندهی به مشاغل مزاحم با سرعت انجام شود.

  آقایان حمید کوراوند نایب رییس و حسن کمری عضو شورای اسلامی شهر آبادان نیز در این جلسه ضمن اعلام همراهی و حمایت از این طرح ابراز کردند شورای اسلامی شهر آبادان از ابتدای این دوره ، همواره از شهردارمحترم خواسته و اکنون نیز می خواهد که با کمک سایر ادارات و نهاد از جمله بهره گیری از توان بازاریان شریف ، موضوع پیچیده ساماندهی به امور مشاغل مزاحم و صنوف همگن را برای همیشه حل کند.

 حسین حمیدپور شهردار آبادان نیز بر ضرورت اجرای هر چه سریع تر طرح ساماندهی به مشاغل مزاحم تاکید کرد و گفت: شهرداری آبادان مسئولیت احداث یک مکان مشخص برای انتقال صنوف همگن را بر عهده می گیرد و بلافاصله پس از انعقاد تفاهمنامه کار اجرایی آن را آغاز خواهد کرد.

 وی افزود: از مهم ترین عوایدی که این کار برای ما دارد این است که شهروندان عزیز از مشکلات آلایندگی اعم از محیطی ، صوتی و بصری فارغ شوند و هیچ شغل مزاحمی آرامش و بهداشت روحی، روانی و جسمی مردم را به مخاطره نیندازد.

 شهردار آبادان در این باره گفت: کار سخت افزاری این کار بر عهده شهرداری آبادان است و اقدامات نرم افزاری از قبیل شناسایی ، پیگیری و مراحل اداری انتقال صاحبان مشاغل مزاحم بر عهده اتاق اصناف و اداره صمت خواهد بود و شهرداری آبادان در این باره دخالتی نخواهد کرد زیرا وظایف همه در این طرح مشخص است و هر قسمت از این کار مهم باید با دقت و حساسیت و البته در کمترین زمان ممکن به انجام برسد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 590
این هفته: 3973
کل بازدید: 147130

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان