تاریخ خبر :1398/09/15
ماموریت شهرداری آبادان در حوزه زیباسازی تا پایان سال ۹۸ /احداث و ساماندهی المان های شهری و اجرای نقاشی های دیواری/کار ساخت یادمان شهدای سینما رکس به زودی آغاز می شود

شهردار آبادان به معاونت شهرسازی ماموریت داد تا پایان سال اقدامات قابل توجهی را در حوزه زیباسازی شهری به نتیجه برساند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری آبادان ، حسین حمیدپور شهردار آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: طی یک ماه گذشته اقدامات فشرده و پر حجمی از سوی همه سازمان ها و معاونت ها به اجرا در آمد که نتایج آن را طی هفته های آتی به وضوح حس خواهیم کرد.

وی افزود: یکی از کارهای مهمی که معاونت شهرسازی مأمور به انجام آن شد ، فراخوان ملی طراحی یادمان شهدای سینما رکس آبادان بود که پس از مشارکت چندین شرکت طراح و با حضور اساتید برجسته ملی به عنوان داور در آبادان ، یک شرکت طراح انتخاب شد و به زودی شاهد آغاز عملیات ساخت یادمان شهدای سینما رکس آبادان خواهیم بود.

شهردار آبادان خاطرنشان کرد: المان میدان انقلاب و نقش برجسته های شهدای عزیز در این میدان نیز بهسازی و مرمت شد و نمای این میدان تغییر اساسی کرده است.

حمیدپور یادآور شد: اجرای نقاشی های دیواری در نقاط مختلف شهری با رعایت اصول فرهنگی و اجتماعی و در نظرگرفتن ملاحظات جذاب هنری در حال انجام است و شهروندان عزیز حتما در عبور از  میادین اصلی فعالیت همکاران ما و نتایج آن را دیده اند.

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 549
این هفته: 3932
کل بازدید: 147089

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان