تاریخ خبر :1399/02/10
✓ رییس شورای شهر آبادان: در حق اعضای شورای شهر بی انصافی می شود/ ادارات جایگاه مردمی شورا را درک نکرده اند/ از فرماندار و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد گله مند هستیم

به گزارش روابط عمومی شورای شهر آبادان، ناصر کعبی در جلسه رسمی شورای شهر آبادان که با حضور امام جمعه آبادان، اعضای شورا و جمعی از مدیران شهرداری آبادان برگزار شد به بیان مطالب مختلف پرداخت‌.در ادامه گزیده ای از بیانات وی آمده است
روز ملی شوراها را به همکاران عزیزم تبریک عرض می کنم. همیشه در مقاطع مختلف در حق اعضای شورا بی انصافی شده است. اینکه اعضای شورا تا این اندازه مورد تخریب قرار گیرند و به آنها تهمت زده شود واقعاً دور از انصاف است.
اعضای شورا مطابق برنامه در دفاترشان حاضرند و به برطرف شدن مشکلات شهروندان و مراجعان همت دارند.پیگیر مسائل مردم هستند و به اندازه توان شان برای رفع مشکلات پیگیری می کنند.شایذ نتوانند مشکل یک شهر را حل کنند اما مشکل بسیاری از شهروندان را برطرف کرده اند.
متاسفانه به جز شهرداری بسیاری از ادارات هنوز جایگاه مهم شورا که یک جایگاه مردمی هست را متوجه نشده اند.ادارات موظف به پاسخگویی به مردم هستند و منتخبین مردم در شورای شهر به جای مردم از ادارات و سازمان ها مطالبه می کنند و وظیفه ادارات است که پاسخگو باشند.
از فرماندار محترم و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند گله داریم. از این عزیزان دعوت کردیم در روز شوراها در این جلسه حضور داشته باشند. ما اگر از مردم حرف می زنیم ، شورا نمایندگان مردم هستند و احترام به شورا احترام به مردم است.
متاسفانه آن احترامی که بایستی به آرای مردم صورت گیرد دیده نمی شود.در جلسات مهم از شورای شهر دعوت نمی کنند و این جای تاسف دارد.
در چند روز اخیر برخی به هر شکلی که توانستند به بهانه پروژه ۳۰ متری ذوالفقاری به اعضای شورای شهر اتهام زدند. یک عده از خدا بی خبر بدون دلیل به شورای شهر اتهام کم کاری زدند.
پروژه ذوالفقاری پروژه بسیار مهم و ضروری است و در عین حال پروژه سنگینی است.مردم از این به بعد انتظار دارند کاری که برایش این مراسم برگزار شد خروجی خوبی داشته باشد.
مردم طی تماس هایی بابت اینکه سرنوشت این پروژه شبیه پروژه های قبلی شود نگران اند و همین جا از مدیران محترم شهرداری می خواهم که این موضوع را جدی بگیرند تا چهره ذوالفقاری نسبت به گذشته تغییرات خوبی داشته باشد.
ادارات آب، گاز و همه دستگاه های خدماتی باید پاسخگوی مردم باشند.همه این مشکلات به عهده شهرداری نیست.باید بگویند چه کار مفیدی در سطح شهر انجام می دهند و لااقل به اعضای شورا بگویند تا با مردم در میان بگذارند.ضمن اینکه لازم است ارتباطات خوبی میان شورای شهر و سایر ادارات برقرار باشد.
نمی دانم چرا از شورا در جلسات مهم دعوت نمی شود مگر شورا را به عنوان نمایندگان مردم قبول ندارند
شهرداری در چند ماه اخیر با همه توان کار کرد و این جای تقدیر دارد.رسالت شهرداری اجرای کارهای عمرانی و‌ ارائه خدمات شهری است به ویژه در مناطق شهرداری مدیران می توانند کارهای مهمی انجام دهند و دست آنها برای اجرای پروژه‌های مختلف باز است.انتظار داریم منشأ خدمات سازنده و موثرتری باشندنظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 79
این هفته: 5351
کل بازدید: 81676

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان