تاریخ خبر :1399/02/10
✓ امام جمعه آبادان در جمع اعضای شورای شهر پذیرش مسئولیت و نمایندگی مردم سنگین است و باید قید رفاه را زد/ خدمات شورای شهر را به مردم گزارش کنید/ زمان باقیمانده را به ساماندهی مناطقی مانند ذوالفقاری اختصاص دهید

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آبادان، حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی امام جمعه آبادان که در صحن شورای شهر آبادان حضور یافت در سخنانی از نقش اعضای شورای شهر و مسئولیتی که بر عهده گرفته اند گفت.در ادامه گزیده ای از بیانات وی آمده است
پذیرش مسئولیتِ خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی سنگین است.کسی که خود را در مواجهه با آرای مردم قرار می دهد و می خواهد نماینده مردم شود در واقع می‌خواهند مسئولیت سنگینی را بپذیرد.

مسئولیت گرفتن به منزله رفاه نیست چون واقعا اگر کسی به دنبال رفاه است نباید مسئولیت بپذیرد.باید بسیاری از برنامه های زندگی اش را تعطیل و وقت خود را وقف مردم کند.
کسی که می خواهد مسئولیتی را بپذیرد در واقع می خواهد زحمتی را برای گره گشایی از کار مردم قبول کند. در این راه آسیب می بینند، سنگ می خورد ، فشار می آید و در بسیاری جاها به ناحق مورد تهمت قرار می گیرد.

شورای شهر محل شور و مشورت مربوط به امور اجتماعی است که همیشه تضاد ها هم در آن وجود دارد.مثلا اگر از خانه ای خواستید که عقب نشینی کند صاحبان خانه دنبال آدمی می گردد تا واسطه شود که یا این کار را نکند و یا جریمه را پرداخت نکند. این مسائل در امور اجتماعی اجتناب ناپذیر است.

در فضای مجازی هم وضعیت به همین گونه است متاسفانه اخلاق در فضای مجازی رعایت نمی شود اما ما نباید خودمان را درگیر این مسائل کنیم چون از هدف خدمت به مردم عقب می مانیم.

مردم منتظرند اقدامات عمرانی انجام شود.من از اعضای شورا می خواهم در ایام باقی مانده از این دوره شورا از تمام ظرفیت شان استفاده کنند تا منطقه ذوالفقاری و سایر مناطق کم برخوردار سامان یابد.این کاری است که از اعضای شورا انتظار داریم.

از ظرفیت نمایندگان جدید هم نهایت استفاده را کنید.آنها می توانند کمک بسیار خوبی به شما کنند.بنده نیز در کنار شما هستم تا با همه توان در سطح استان و در سطح ملی برای خدمت به مردم پیگیری های لازم را انجام دهیم.

بنده اعتقاد دارم اگر قرار است آبادان آباد شود تنها راه آن حضور بخش خصوصی به عنوان سرمایه گذار است.

سرمایه گذار می تواند پارک های بزرگ ساحلی را احداث کند و در کنار آن خیابان های شهر نیز ساماندهی شود.اینها با مشارکت بخش خصوصی امکان پذیر است.

خدماتی که در این دوره شورا شده را به مردم گزارش کنید اگر نسبت به دوره های قبل پیشرفتی حتی چند درصد حاصل شده مردم را در جریان بگذارید.کاری هم به تخریب ها نداشته باشید.مردم باید بدانند در این دوره شورا چه خدماتی ارائه شده استنظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 172
این هفته: 5444
کل بازدید: 81769

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان