تاریخ خبر :1399/02/28
شهـردار آبـادان: ملاحظه کسی را نخواهم کرد چون وقت کمی داریم و مردم انتظار تغییر دارند

شهـردار آبـادان ملاحظه کسی را نخواهم کرد چون وقت کمی داریم و مردم انتظار تغییر دارند/زنگار زدایی از سطح شهر و احیای پروژه های راکد اولویت فوری ما خواهد بود محمودرضا شیرازی گفت: ما فرصت کمی داریم و مردم انتظار خدمت بی وقفه دارند و به همین دلیل ملاحظه کسی را نخواهم کرد.
محمود رضا شیرازی شهردار آبادان در آیین تودیع و معارفه شهرداران آبادان اظهار داشت:اینکه برای چهارمین بار توفیق خدمتگزاری به مردم شریف آبادان را پیدا کردم و سه مرتبه به عنوان شهردار انتخاب شده ام نشان می دهد سرنوشت من با این شهر و مردمان نجیبش گره خورده است.

وی افزود: اگر بنا به اظهار دوستان، مردم و پرسنل از خبر آمدن بنده خوشحال شده اند به دلیل همکاری های گسترده بین بخشی و خدمات و اقداماتی است که در طول دوران مسئولیت در شهرداری آبادان ارایه داده شد.

شیرازی خاطرنشان کرد: از سال ۸۹ شهرداری آبادان را با ۶ ماه حقوق معوقه کارکنان تحویل گرفتم و در سال ۹۵ بدون عقب ماندگی تحویل دادم.

▫شهردار آبادان یادآور شد: در آن دوره ۱۳ بلوار محوری و مهم ، ۱۷ زمین چمن مصنوعی در ۱۷ نقطه شهر احداث شد و فضای سبز از ۹۰ هکتار به ۳۶۰ هکتار در قالب بوستان های مختلف توسعه یافت.

▫وی تصریح کرد: در دوره های قبل برای شفافیت در هزینه کرد عوارض آلایندگی و ارزش افزوده، گزارشات دقیقی از نحوه مخارج به دستگاه های مربوطه ارائه می دادیم تا آنها را مجاب کنیم که این پول در جای خودش خرج می شود و اعتماد شان را جلب نماییم.این کار چند سالی متوقف شده و ان شاءالله از سر خواهیم گرفت.

شهردار آبادان همچنین از مصوبه جدید و اختصاص ۳۵ درصد از حق آلایندگی به سازمان محیط زیست انتقاد کرد و گفت: ۳۵ درصدی که از حق آلایندگی به سازمان محیط زیست اختصاص یافته برای شهرهایی مانند آبادان که صنایع آلاینده در مرکز آن قرار دارد مناسب نیست.از نمایندگان و منتخبان عزیز می خواهیم با رایزنی در مجلس استثنائاتی به تبصره اخیر اضافه کنند و این حق را به شهرداری آبادان برگردانند.

وی افزود: این مبلغی که در اختیار محیط زیست قرار داده می شود در قالب تسهیلات به بخش خصوصی واگذار می شود و با اطمینان می گویم در جایی که لازم است هزینه نمی شود.

وی همچنین به حضور مجدد خود در آبادان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: همان طور که امام راحل فرمودند کار در آبادان ثواب شهادت دارد و ان شاءالله با خدمت خود به مردم و شهر آبادان بتوانیم از اجر این ثواب بهره مند شویم.

شهردار آبادان به انتظارات مردم از مدیران نیز اشاره کرد و گفت: مردم انتظار دارند مسؤولان امانت دار خوبی باشند و جيب های خود را بسته نگه دارند و درنهايت شفافيت به مردم خدمت كنند.

شیرازی اجرای فوری و بدون وقفه خدمات به شهروندان را ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: وقت ما کم است و به همین دلیل ملاحظه کسی را نخواهم کرد.مردم انتظارات به حقی دارند و نباید آنان را معطل گذاشت.

وی گفت: زنگارزدایی از سطح شهر ، احیای پروژه های شاخص که راکد مانده اند، بازسازی مجدد امکاناتی که بر اثر عدم حفظ و نگهداری از بین رفته اند و تنظیف سراسری شهر آبادان از جمله برنامه هایی است که باید با فوریت آغاز کنیم.

مدیر سامانه شهری آبادان یادآور شد: در حوزه سرمایه گذاری نیز با مشارکت بخش خصوصی سعی خواهیم کرد رونق خوبی به این حوزه بدهیم.مانند مجتمع سیتی سنتر که امروز یکی از مراکز خرید و گردشگری مهم آبادان است.

وی در پایان گفت: امیدوارم با دعای خیر مردم و حمایت شورای محترم و دستگاه های اجرایی به ویژه توجه و همراهی استاندار محترم و فرماندار آبادان در محضر خداوند متعال و مردم نجیب آبادان روسفید شویم.



نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 588
این هفته: 3971
کل بازدید: 147128

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان