تاریخ خبر :1399/02/31
محمود رضا شیرازی در جمع مدیران حوزه خدمات شهری بر ضرورت تحول بخشی و پویایی بیشتر در شهرداری آبادان تاکید کرد

عبور از روی چاله های موجود در خیابان ها باید مدیران شهری را شرمسار کند / اگر شد زباله ها را بخورید و جدول ها را با دست بشویید اما نگذارید شهروندان نگران این وضعیت باشند/ حوزه خدمات شهری تحول و پویایی خود را از دست داده است و‌ باید به حالت قبل بازگردد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان دکتر محمودرضا شیرازی آیین تودیع و معارفه معاون خدمات شهری شهرداری آبادان اظهار داشت: تقریباً در تمام معابر شهری تابلوها زنگ زده و رنگ خود را از دست داده اند به همین دلیل بازسازی تابلوها و علایم نصب شده در معابر ضرورت زیادی دارد.این امکانات مانند لباس ما انسان ها هستند و نیاز به تمیز کردن ، رسیدگی و نوسازی دارند.

وی گفت: ما امروز نیاز به تحول در حوزه خدمات شهری داریم.اینکه در فضای مجازی کسی از ما تعریف کند یا بدون دلیل تخریب کند ارزشی ندارد بلکه مهم این است مردم حس کنند شهرداری در حال حرکت است.مردم باید سینه به سینه و چهره به چهره به ما بگویند از ما راضی هستند تا بفهمیم کار خود را درست انجام داده ایم.

شیرازی افزود: شستن جداول هم برای مدت زیادی انجام نمی شود.ضمن اینکه جدول های شکسته شده بازسازی نشده اند.این برای چهره و منظر شهری آبادان زشت است.ما باید تلاش کنیم تا وضعیت فعلی آبادان از روستا-شهر به یک شهر با اصول شهری تبدیل شود.

شهردار آبادان تصریح کرد: خیابان های آبادان کنده شده و چاله های زیادی در سطح شهر دیده می شود.واقعا آدم شرمنده می شود که در شهری با این معابرمدیریت می کند.مدیران شهرداری که از روی این چاله های عبور می کنند نباید بیخیال باشند.بیخیالی نقطه آغاز مشکلات در مدیریت شماست.حساس شوید و نگذارید این شرایط بماند.این چاله ها را از زیر دست و پای شهروندان جمع کنید.

شهردار آبادان یادآور شد: ویدئویی از خیابان هفتم احمدآباد به دستم رسید که شرم آور بود.کوهی از زباله در خیابان رها شده بود.بازار پرنده فروشان و ماهی فروشان بوی تعفن و نامطبوع و شرایط بهداشتی بدی ایجاد کرده است.بازار ارغنده که از زمان خودم ساخته شده بود در تمام این چهارسال بدون تکلیف مانده بود و بازار آن قسمت به وضع بدی در آمده است.اینکه مردم به چنین مدیرانی در شهرداری رحم کردند جای شکرگذاری برای شما دارد.

وی خاطرنشان کرد: در تامین آسفالت برای لکه گیری، تهیه ماشین آلات جمع زباله و شست و شوی جداول تلاش خود را به کار خواهیم بست اما من به معاون جدید خدمات شهری و سایر مدیران مرتبط با حوزه خدمات شهری می گویم حتی اگر آسفالت نداشتید، از سیمان استفاده کنید و اگر ماشینی برای جمع زباله نداشتید آن زباله ها را بخورید اما نگذارید در معابر و محل زندگی مردم بمانند.

مدیر سامانه شهری آبادان اظهار داشت: برای رنگ آمیزی علایم نصب شده اگر نتوانستید پیمانکار بگیرید، نیروی بی کار در مناطق زیاد دارید ، رنگ به آنها بدهید و بخواهید این تابلوهای آفتاب خورده را رنگ کرده و نوسازی کنند.اگر ماشین جدول شوی خراب شده با دست و گاری بشویید و نگذارید کارها معطل بماند.

وی افزود: از آقای عبیات می خواهم با برنامه ریزی و تمرکز بر اولویت هایی که اشاره کردم و با بهره گیری از همه توان و ظرفیت موجود کاری کند که پویایی و تحرک به سیستم خدمات شهری شهرداری آبادان بازگردد و بعد از سال ها شهرداری از خمودگی و خاموشی خارج شود.

شهردار آبادان تاکید کرد: روابط عمومی نیز روند فعلی سامانه ۱۳۷ را گزارش دهد و اطلاع رسانی فراگیری انجام شود تا مردم از طریق این سامانه گزارش های خود را به مدیران خدمات شهری برسانند.اینکه ۱۳۷ پاسخگوی شهروندان نباشد به هیچ وجه شایسته نیست و باید به سرعت به روال سابق برگردد.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 567
این هفته: 3950
کل بازدید: 147107

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان