تاریخ خبر :1399/03/01
معاون خدمات شهری شهرداری آبادان :به روز شدن سیستم خدمات شهری به برنامه ریزی،تلاش و زمان نیاز دارد

محمد حسین عبیات از آغاز طرح پاکسازی عمومی شهر آبادان خبر داد و گفت: به روز شدن سیستم خدمات روتین شهری به برنامه ریزی و زمان نیاز دارد. اقدامات فوری و ضربتی را برای پاکسازی و نظافت عمومی معابر آغاز کرده ایم

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرداری آبادان ؛ محمدحسین عبیات معاون خدمات شهری شهردار آبادان با اعلام این خبر اظهار داشت: از روز گذشته کار ویژه ای برای جمع آوری زباله های شهری در سطح مناطق سه گانه و لکه گیری معابر منطقه احمدآباد،۴۰ متری ذوالفقاری ، بلوارقدس ، ورودی شهر از سمت جاده اهواز و جاده ساحلی آغاز شده است و این کار همچنان با حجم بالا ادامه خواهد یافت.

وی افزود: از روز شنبه ۳ خرداد نیز اقدام گسترده ای در سطح سه منطقه شامل شست و شوی جداول معابر، شست و شو و ضدعفونی معابر اصلی بافت مرکزی شامل خیابان‌های امام ، امیری ، منتظری، دبستان ، معلم و دهداری به اجرا در خواهد آمد.

معاون خدمات شهری شهردار آبادان گفت: هرس درختان واقع در خیابان های اصلی و مناطق شهری و نخاله برداری از سطح معابر اصلی نقاط مرکزی نیز در دستور کار همکاران ما در خدمات شهری مناطق قرار گرفته است.

عبیات خاطرنشان کرد: اجرای طرح پاکسازی شامل جمع آوری زباله ، رفت وروب ، نخاله برداری ، هرس درختان، لایروبی کانال های دفع آب های سطحی برای سه منطقه شامل احمد آباد و کوی فرهنگیان ، خط وسط شرکتی ها ایستگاه ۱ تا ایستگاه ۷ قدس و خیابان های شهدای ۱ تا ۷ ذوالفقاری در نظر گرفته شده است. ضمن اینکه سازمان مدیریت پسماند نیز در روز پاکسازی نسبت به توزیع کیسه پلاستیکی در نقاط مورد هدف با همکاری نیروهای خدماتی مناطق اقدام خواهد کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری آبادان تصریح کرد: متاسفانه در سالیان اخیر حوزه خدمات شهری از حالت روتین و معمول خود خارج شده و لازم است با برنامه ریزی و اصرار بر اجرای درست و به موقع برنامه ها وضعیت مطلوبی بر این حوزه حاکم شود.این مسئله به زمان نیاز دارد اما سعی خواهیم کرد در کوتاه ترین زمان ممکن این مهم تحقق یابد.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 220
این هفته: 1067
کل بازدید: 149429

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان