تاریخ خبر :1399/03/10
شهردار آبادان در نشست مدیران حوزه معاونت شهرسازی شهرداری آبادان بر ضرورت مقابله با فساد مالی در سیستم شهرسازی تاکید کرد

شهردار آبادان در جلسه با حوزه معاونت شهرسازی: با به کارگیری نیروهای سالم و آموزش دیده ، امکان فساد در شهرسازی مناطق را از بین ببرید/ نیروهایی که شائبه فساد مالی دارند را بدون ملاحظه برکنار می كنم / نما و منظر فعلی مناسب شهر آبادان نیست

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری آبادان ، دکتر محمودرضا شیرازی شهردار آبادان ظهر امروز جمعه ۹ خرداد در جمع مدیران حوزه معاونت شهرسازی اظهار داشت: گزارش های مختلفی از سوی شهروندان مبنی بر تخلف آشکار برخی از نیروهای حوزه شهرسازی در مناطق دریافت کرده ایم که بسيار نگران کننده است.

وی افزود: در برخورد و تغییر این نیروها مماشات نكنيد و نیروهای سالم و آموزش دیده را به جای این افراد در سیستم شهرسازی مناطق شهرداری آبادان جایگزین و کنترل های دقیق تری بر این امور اعمال کنید. از مردم آبادان نیز می خواهیم چنين نيروهايی را بدون ترس و واهمه و با ادله و مستند كافی معرفی و حراست نيز باید بدون درنگ ورود كرده و ارزيابی خود را به منظور برخورد اصلاحی به اينجانب اعلام نمايد.

شهردار آبادان خاطرنشان کرد: در فروش تراکم و اضافه ی بنا ، فروش پارکینگ،پیشروی ساختمان و ساخت بالکن و یا رعایت نکردن خط آسمان و مواردی نظیر این ها سختگیری و دقت بیشتری داشته باشید و اجازه ندهید قوانين شهرسازی فداي ارتباطات ناسالم شود.

وی یادآور شد: باید نقشه راه شهرسازی آبادان با همکاری و هماهنگی نزدیک با سازمان نظام مهندسی مشخص شود و با ابلاغ دستورالعمل های ویژه نظم بهتری در این زمینه حاکم کرد.

دکتر شیرازی همچنین وضعیت نما و منظر شهری آبادان را مورد نقد قرار داد و ضمن ارائه برنامه های مختلف به مسئول زیباسازی گفت: ساماندهی نمای ساختمان ها متناسب با بافت شهری مربوطه و ساماندهی تابلوهای اماکن تجاری ، برطرف کردن زواید بصری مانند جداره دیوار خیابان امام ، مرمت ، رنگ آمیزی و چراغانی عرشه و قسمت های پایین پل ایستگاه ۷ ، پل کریمی ، پل کابلی و پل ایستگاه ۱۲ و همچنین پل های عابر پیاده از جمله اقداماتی است که باید در دستور کار قرار گیرد و انتظار دارم طی هفته های آینده نتیجه کارها برای شهروندان محسوس شود.

وی افزود: همچنین بیلبوردهای سطح شهر نیز باید ساماندهی ، نورپردازی و رنگ آمیزی شود.ورودی شهر از سمت اهواز ، ماهشهر و خرمشهر تابلوهای خوش آمد ندارد و تابلوهای مزین به تصویر شهدا از بین رفته و لازم است تعویض شود.این سه نقطه پیشانی شهر آبادان در حوزه زیباسازی است و اگر اصلاح نشود سایر اقدامات در حوزه های دیگر به چشم نخواهد آمد.
نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
نظر شما
 
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


ارتباط با ما

نشانی: آبادان،خیابان شهرداری، ساختمان مرکزی شهرداری
کد پستی : 63168 56591
تلفن : 3 - 53225231 نمابر : 53231282
ایمیل: abadan@imo.org.ir

آمار بازدید

امروز: 120
این هفته: 5392
کل بازدید: 81717

سمعی و بصری

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری آبادان می باشد
هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد
پشتیبانی : سازمان فناوری اطلاعات شهرداری آبادان